Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Въпрос с повишена трудност!


manowar

Препоръчано мнение

Може ли предна брона за Спейс стар 2000, 01, 02 да се постави на модел 99 г., съвместими ли са?! Бронята и решетката (маската)... едно цяло ли са?! Също и кристалните фарове на моделите, който споменах по-горе, съвместими ли са за 99 година?

Благодаря... предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеално!

Ако си купя брона за 2001, 02, трабва ли да си купя и цял фар с мигач, който са едно цяло, за да могат да се постовят, естествено?!

Не съм компетентен в тази област, за което се извинявам! За бронята да ми споделите цала с маската ли е, или не?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да е по-сигурно за какво говорим това е маска до 05.2002г. (като разликата с 1999г. е само че фаровете са пластмаса а не стъклени) , а това е след 05.2002г.

От снимките си личи че маските са заедно с броните.

Редактирано от niksun
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да е по-сигурно за какво говорим това е маска до 05.2002г. (като разликата с 1999г. е само че фаровете са пластмаса а не стъклени) , а след 05.2002г.

От снимките си личи че маските са заедно с броните.

 

може да имаш проблеми с леглата на фаровете от снимките си личи че имат разлика.според мен е добре да се консултираш с някой сервиз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разликата м-у броните на 2-та модела е очевидна, наистина!

Поръчал съм броня от модел 2001 г. и би трабвало да нямам проблеми с поставянето на фаровете! Ако случайно имам... може ли поставянето им да се побългари?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...