Премини към съдържание

Светна чека


rata

Препоръчано мнение

Извинявам се предварително, много е писано за лампичката, която свети "чека", но никъде не открих това, което ми показа на мен при авто диагностиката. За какво става дума, вместо код за грешка на уреда показа ..KWP 5 BRS.. Някой знае ли какво означава. Диагностиката си я направих сам с уреда ..Creader 5.. Уреда не работи или нещо друго нямам идея, ако може някой да помогне.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително, много е писано за лампичката, която свети "чека", но никъде не открих това, което ми показа на мен при авто диагностиката. За какво става дума, вместо код за грешка на уреда показа ..KWP 5 BRS.. Някой знае ли какво означава. Диагностиката си я направих сам с уреда ..Creader 5.. Уреда не работи или нещо друго нямам идея, ако може някой да помогне.

 

 

Здравей колега, виждам че си градски. Иди в сервиза на Милен, намиращ се в двора за завод Чайка, ако идваш от Практикер има магазин за авточасти Тех-ко и през тунелчето отзад. Много колеги биха ти завидели че си от Пловдив, нуждаеш се някаква нужда от специализирана помощ и си близко до Милен.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,знам къде е Милен ходил съм и съм много доволен исках да се справя сам, но уви пак трябва да ида при него,,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...