Премини към съдържание

Проблем с хидравликата на Мицубиши Еклипс 2г.


Препоръчано мнение

Колеги здравейте,имам проблем с хидравликата. От известно време започна да вие, отначало слабо и за около месец и половина виенето се усили и вече започна да насича волана. Смених помпата и се оправи за около 2 месеца след което пак започна да се обажда като постоянно се усилва и в момента положението е същото като с предната. Лошото е че течове няма никъде. Някакви идеи къде точно е проблема. Благодаря предварително.

Редактирано от Боби71
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

отвори капачката където наливаш хидравличното масло и направи няколко оборота наляво и надясно може да не си го обезвъздушил като си налял маслото и аз имах подобен проблем няколко пъти завъртях волана с отворена капачка да излезе въздуха и се оправи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......за да вие хидравликата, може да има проблем в маркучите или в рейката.....като поработи мотора и после отворите казанчето , пени ли се маслото или не?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато налях маслото в началото се пенеше, но като се обезвъздуши спря и вече си е добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато налях маслото в началото се пенеше, но като се обезвъздуши спря и вече си е добре.

Боби мини да я погледнем ако искаш.Каква е на цвят знам 4 еклипса 2-ки и един 3г на които не им знам собствениците.Сигурно си някой от тях черен червен или тъмно зелен.Имаше и един сив,ако си с него се познаваме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...