Премини към съдържание

Аванс процесор за Спейс стар 1.3-86к.с.


Препоръчано мнение

Аз съм с аванс процесор от Румен от Рено форума ... Разхода не ми е паднал, но има повече динамика, особено във високите обороти. Преди да го сложа при почти всеки баир свалях по-долна предавка, а сега е много по-добре, и много по-рядко свалям предавки. Настройката ми е на максимално предверение на високите обороти и горе долу половината на ниските.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги, споделете...мисля ,че тази информация ще е ценна и важна за всички които карат или са решили да се движат с алтернативни горива! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Хайде колеги, споделете...мисля ,че тази информация ще е ценна и важна за всички които карат или са решили да се движат с алтернативни горива! :drive:

колега има един сайт:dek,български устройства за тунинг.Там ще прочетеш някои работи,но възможно е да се объркаш.Затова се обаждаш и ги питаш какво могат да направят за твоя модел.Монтажа също е особен,защото има софтуерна настройка,а може и да ти зададат предварително нещата.Аз съм с авансатора на Румен,но карам рено с две бопбини там само с джъмпери се правят нещата.Ефекта за мен е незбележим.Цените са близки от80 да 130лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На жената на Спейс Стара съм и сложил италиански АЕВ 515 и колата върви по-добре на газ,отколкото на бензин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...