Премини към съдържание

Камера за задно виждане


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Отскоро имам Мицубиши Аутлендър 2010 година с голямата мултимедийна система,но е с парктроник, а аз искам да сложа камера за задно виждане.

Моля за информация относно възможно ли е да се постави допълнително такава камера/на капака има оставено място за нея/, дали има предвидено оставено окабеляване от навигацията до задния капак,откъде да си закупя такава камера, трудно ли е да се монтира, и т.н.

Благодаря на всички, които ще споделят информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Отскоро имам Мицубиши Аутлендър 2010 година с голямата мултимедийна система,но е с парктроник, а аз искам да сложа камера за задно виждане.

Моля за информация относно възможно ли е да се постави допълнително такава камера/на капака има оставено място за нея/, дали има предвидено оставено окабеляване от навигацията до задния капак,откъде да си закупя такава камера, трудно ли е да се монтира, и т.н.

Благодаря на всички, които ще споделят информация.

 

Аналогична тема има по-долу, макар и озаглавена замяна на оригинален аудиоплеър.

Както съм споменал там, препоръчвам използване на безжичен ресивър вместо окабеляване, както и неоригинална центрирана камера (прочети темата и връзките и ще ти стане по-ясно)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная честно, оригинална камера + оригинална система е най-добрият вариант според мен. Въпреки, че не е центрирана, компенсацията си я има и трудно ще те подведе. +Това не знам какво е положението с водещите линии, които реално са най-важните в случая - дали с неоригинална камера ще ги има и колко ще са акуратни.

Редактирано от Celeborn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С водещите линии няма проблем - всичко е коректно. Само картината е асиметрична. Мисля че я другата тема съм качил и снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравейте,

 

Планирам да сменям навигацията си (2 ДИН универсална) с по-напасната за Аутлендърите, при което ми остава свободен панел за монтаж. Ползван е около 4 месеца - без повреди. При интерес - предлагам го на реалната цена на която го купих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...