Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Продавам Mitsubishi Space Star 1.9DID


Vasko

Препоръчано мнение

Привет на всички.

 

За съжаление жена ми се удари с мицубишито (тя е жива и здрава което е на първо място) и сега се налага да го продаваме така ударено.

Тъкмо го обслужих, масла, филтри, ремъци, нов алтернатор , две биалетки, тампони, 4бр. накладки и т.н...(има си ГО, ГТП Винетка до януари 2014)Колата е 2003 декември,мотора е 1.9 DID спорт, 115 конски сили,би ксенон, ел огледала с подгрев, реални километри 152000,15'джанти гледали сме го с мерак.Може и нещо да пропускам.

Щетите са:предна броня,преден капак, 3бр радиатори,перка гредата която държи бронята.

Цената ще е 2600лв.

тел:0899145779

Редактирано от Vasko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам колега за автомобила, но важно, жената е Ок. Имам едно питане: здрави ли са фаровите за мъгла и мога ли да ги монтирам на Спеис Стар 1,3 без проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам колега за автомобила, но важно, жената е Ок. Имам едно питане: здрави ли са фаровите за мъгла и мога ли да ги монтирам на Спеис Стар 1,3 без проблем?

Ако е фейс лифт стават

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Огледалата с подгряване ли са? И ако са колко ще искаш, за тях заедно с кабелите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,панела с копчетата за ел стъкла за шоф.врата наличен ли е и цена

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...