Премини към съдържание

Продавам Mitsubishi Space Star 1.9DID


Vasko

Препоръчано мнение

Привет на всички.

 

За съжаление жена ми се удари с мицубишито (тя е жива и здрава което е на първо място) и сега се налага да го продаваме така ударено.

Тъкмо го обслужих, масла, филтри, ремъци, нов алтернатор , две биалетки, тампони, 4бр. накладки и т.н...(има си ГО, ГТП Винетка до януари 2014)Колата е 2003 декември,мотора е 1.9 DID спорт, 115 конски сили,би ксенон, ел огледала с подгрев, реални километри 152000,15'джанти гледали сме го с мерак.Може и нещо да пропускам.

Щетите са:предна броня,преден капак, 3бр радиатори,перка гредата която държи бронята.

Цената ще е 2600лв.

тел:0899145779

Редактирано от Vasko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам колега за автомобила, но важно, жената е Ок. Имам едно питане: здрави ли са фаровите за мъгла и мога ли да ги монтирам на Спеис Стар 1,3 без проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам колега за автомобила, но важно, жената е Ок. Имам едно питане: здрави ли са фаровите за мъгла и мога ли да ги монтирам на Спеис Стар 1,3 без проблем?

Ако е фейс лифт стават

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Огледалата с подгряване ли са? И ако са колко ще искаш, за тях заедно с кабелите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,панела с копчетата за ел стъкла за шоф.врата наличен ли е и цена

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...