Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Купих си Лансер 92г 1.3 12в


Sphinx

Препоръчано мнение

Здравейте на всички! :icon_bye:

Вчера си купих Митсубиши Лансер 1.3 12в.

Искам да попитам дали знаете каде правят компютърна диагностика на мотора понеже го взех от Враца а аз живея във Варна и не съм го гледал там! Ако има някой който да знае добър сервиз дето чаткат от тези моторчета нека да сподели :) Също така искам да попитам какъв ремък и масло да си кпуя, както и накладки които да са максимума цена/качество! И последното дали частите от предницата са еднакви като с :mitsu-smiley: колт :)

За 500км ми направи разход 7,5 като предимно с 4 човека + багаж. Максимум 50 км да съм направил в града но там го тествах и бая го настъпвах... иначе изван града го карах между 80 - 150.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! :icon_bye:

Вчера си купих Митсубиши Лансер 1.3 12в.

Искам да попитам дали знаете каде правят компютърна диагностика на мотора понеже го взех от Враца а аз живея във Варна и не съм го гледал там! Ако има някой който да знае добър сервиз дето чаткат от тези моторчета нека да сподели :) Също така искам да попитам какъв ремък и масло да си кпуя, както и накладки които да са максимума цена/качество! И последното дали частите от предницата са еднакви като с :mitsu-smiley: колт :)

За 500км ми направи разход 7,5 като предимно с 4 човека + багаж. Максимум 50 км да съм направил в града но там го тествах и бая го настъпвах... иначе изван града го карах между 80 - 150.

Моят Лансер е 1,5 90 к.с. Инжекция и на дълго със средна скорост 120-130 ми дава 6/100. Градско в София - 7,2-7,6/100 Купих накладки за 35лв в магазин,специализиран само за накладки, а след това намерих същите за 20 лв. в магазин за японски авточасти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! :icon_bye:

Вчера си купих Митсубиши Лансер 1.3 12в.

Искам да попитам дали знаете каде правят компютърна диагностика на мотора понеже го взех от Враца а аз живея във Варна и не съм го гледал там! Ако има някой който да знае добър сервиз дето чаткат от тези моторчета нека да сподели :) Също така искам да попитам какъв ремък и масло да си кпуя, както и накладки които да са максимума цена/качество! И последното дали частите от предницата са еднакви като с :mitsu-smiley: колт :)

За 500км ми направи разход 7,5 като предимно с 4 човека + багаж. Максимум 50 км да съм направил в града но там го тествах и бая го настъпвах... иначе изван града го карах между 80 - 150.

http://www.shell.com/home/Framework?siteId...motorists/oils_

Влизаш в този линк и отиваш на Технически каталози :) Там избираш марката и съответния модел и излиза какво масло препоръчват и колко събира :) Безаварийно пътуване с :mitsu-smiley: колега :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...