Премини към съдържание

Задно стъкло


vins365

Препоръчано мнение

Здравейте,

Преди час, секунди след като включих нагревателя на задното стъкло, то взе че се пръсна. Моля , ако някой знае цени на стъкла, да сподели. Чудя се също дали пръсването се дължи на неизправност в нагревателя, или пък на многото дупки в града и вибрациите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Преди час, секунди след като включих нагревателя на задното стъкло, то взе че се пръсна. Моля , ако някой знае цени на стъкла, да сподели. Чудя се също дали пръсването се дължи на неизправност в нагревателя, или пък на многото дупки в града и вибрациите.

Здравей,колега,миналата година и на мен ми се случи същото,направо бях изумен.... :icon_hmm: запалих колата,видях,че задното стъкло е замръзнало и включих нагревателя-стъклото се изчисти много бързо :icon_bye: Във кобрата ми го смениха срещу 160лв.. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за отговорите, уговорил съм в събота в Пловдив да ми го сменят в сервиза на Кобра.

Сменено с китайско. Сервиз "Кобра" Пловдив - 110 лева. Надявам се, че всичко ще е наред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сменено с китайско. Сервиз "Кобра" Пловдив - 110 лева. Надявам се, че всичко ще е наред.

На предната кола ми смениха стъклото в "Кобра" и дадоха 1 година гаранция.Карах я няколко години ,но проблеми с течове или отлепяне нямах.Надявам се и при теб да е така.

Редактирано от Downlow
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...