Премини към съдържание

Нов Ленсър във форума


Naavi

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, вече имате нов съфорумник. :) Купих си Ленсър '06 комби, двулитровият двигател. В момента съм го оставил да го газифицират и да му сменят всички възможни карантии, които са нужни. Обаче е с летни гуми. Въпросът ми е за 16" какво може да се вкара в тези калници? Разглеждах ауто датата и където се сетих на всякъде пише само 195/50/16. А това е доста гаден размер.. Какво друго мога да сложа като размери? Дали мога да навра 205/55, че това си е стандарт и гуми много? Или трябва да търся този размер? Помогнете моля ви, защото скоро излиза от сервиз и ми се иска да съм намерил до тогава решение. :) Благодаря ви много и съжалявам, ако я има тази тема някъде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да не би да имате в предвид Лансър?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, не е ли от английски с Е, както съм го написал? На всякъде с а.. но както и да е нека е Лансер окей. Все пак аз мога ли да вкарам 205/55? Или няма да се съберат?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, не е ли от английски с Е, както съм го написал? На всякъде с а.. но както и да е нека е Лансер окей. Все пак аз мога ли да вкарам 205/55? Или няма да се съберат?

Не е от Английски с е колега,знаеш че доста думи не се произнасят "буквално"ако мога така да се произнеса.Иначе според каталози може и да опре ако возиш повечко хора ,но е добре да пробваш.Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре.. съгласих се, рових се преди малко за транскрипция. Така е, с А. Обаче защо не мога да си едит-на темата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...