Премини към съдържание

Проблем със задната светлина на Спейс Стар 1,6


VLSN

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Отскоро съм щастлив собственик на "Звездичката" :icon_thumbup: . Много съм доволен от колата, кото цяло. Имам един дребен проблем, като включа на задна скорост светлината на задния десен фар не свети. Крушката е здрава, пробвах я. Останалите светлини по фара светят. Ако някой е имал такъв проблем или имате идея каква може да е причината, пишете. Колата е Спейс Стар 1,6 - 2003 г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Отскоро съм щастлив собственик на "Звездичката" :icon_thumbup: . Много съм доволен от колата, кото цяло. Имам един дребен проблем, като включа на задна скорост светлината на задния десен фар не свети. Крушката е здрава, пробвах я. Останалите светлини по фара светят. Ако някой е имал такъв проблем или имате идея каква може да е причината, пишете. Колата е Спейс Стар 1,6 - 2003 г.

Включвател - намира се върху скоростната кутия.Като дадеш кабелите на късо - трябва да светне

post-4855-039609200 1384787452_thumb.jpg

Редактирано от Peter G
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Отскоро съм щастлив собственик на "Звездичката" :icon_thumbup: . Много съм доволен от колата, кото цяло. Имам един дребен проблем, като включа на задна скорост светлината на задния десен фар не свети. Крушката е здрава, пробвах я. Останалите светлини по фара светят. Ако някой е имал такъв проблем или имате идея каква може да е причината, пишете. Колата е Спейс Стар 1,6 - 2003 г.

Вземи пробна лампа и виж дали идва ток до фасонката,ако няма ток-претпазител или превкючвателя,който колегата по-горе е показал.Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата колеги :icon_thumbup: . Причината се оказа датчика за задна скорост, както сте писали, бил е зацапан.Проблема е решен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...