Премини към съдържание

Секретни гайки.


MuxoB

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги! Не намерих във форума и в гугъл такава тема, така че ако ми се повтаря темата нека модераторите да я изтрият!

 

Имам питане за стъпката на резбата на шпилката за закрепване на колелата на Mitsubishi Space Star 1.3 GL 1999г. Трябва ми, за да си закупя секретни гайки, само че

не знам откъде мога да извлека тази информация. Някой колега дали ще може да помогне?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Не намерих във форума и в гугъл такава тема, така че ако ми се повтаря темата нека модераторите да я изтрият!

 

Имам питане за стъпката на резбата на шпилката за закрепване на колелата на Mitsubishi Space Star 1.3 GL 1999г. Трябва ми, за да си закупя секретни гайки, само че

не знам откъде мога да извлека тази информация. Някой колега дали ще може да помогне?

Привет!!По-добре си направи секретни гайки при стругар. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Не намерих във форума и в гугъл такава тема, така че ако ми се повтаря темата нека модераторите да я изтрият!

 

Имам питане за стъпката на резбата на шпилката за закрепване на колелата на Mitsubishi Space Star 1.3 GL 1999г. Трябва ми, за да си закупя секретни гайки, само че

не знам откъде мога да извлека тази информация. Някой колега дали ще може да помогне?

Привет,шпилката е 12мм.по 1,5.Скоро купувах и току що проверих на опаковката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях се навил преди време да си намеря такива гайки,но временно се отказах и съм си записал ето това:резба М12х1.5, конус 60 градуса)

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях се навил преди време да си намеря такива гайки,но временно се отказах и съм си записал ето това:резба М12х1.5, конус 60 градуса)

В каталозите ги имат марките автомобили,макар,че аз ги купих от продавалник,но нямаше проблем.Ами това са гайките,въпреки,че не погледнах градуса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз купих моите от магазин ''Гарван'' във Варна.Абсолютно същите-резба,дължина,конус с шайби.Стават просто перфектно,така че-намират се!

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно това ми трябваше! Благодаря Ви , утре се надявам да се сдобия с въпросните! А и е хубаво да си защитим "обувките на колите" :D .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...