Премини към съдържание

Въпрос за Спейс стар?


Препоръчано мнение

Много скоро си купих един Спейс стар,внесен от Австрия, 1.3/16 2002 година. Но нещо ме съмнява годината,от доста време стое6е на един паркинг за продан на доста добра цена според мен за тази година на производство. Казаха ми ,че във форума може да ми помогнете за инфо.Другото което ме интересува от къде да си купя ангренажен ремък,ролка,филтри и другите 2 ремъка защото на повечето места за смяна на тези неща и с работа ми искат около 450-500лв? XMCLNDG1AXF004352

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо търсиш форума след като си направил крачката вече.... Колко според теб е цената за смяната на тези неща? Сравни го с цената на автомобила!

Годината му на пр-во е 1998

http://www.dsm-garage.ru/mmc.html?vin=XMCLNDG1AXF004352

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо търсиш форума след като си направил крачката вече.... Колко според теб е цената за смяната на тези неща? Сравни го с цената на автомобила!

Годината му на пр-во е 1998

http://www.dsm-garage.ru/mmc.html?vin=XMCLNDG1AXF004352

Ами наистина може би прибързах с покупката без да съм достатъчно информиран,но интересно как става така,че по талон го пишат 2002? А относно частите проверих на някои места и се получават около 200лв без маслото и труд. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А и не виждам какъв е проблема да търся форума след като вече съм взел решението-все пак идеални и съвършени хора няма! Чисто и просто ми омръзна Пасата(нещо ми паднаха много в очите немците-лично за мен),направих бартер с доплащане.Другото ,което е направо се влюбих в този модел и заттова може би реших толкова бързо. :icon_peace:

 

А и това ,че има 4 еър -бега ми се стори факт,че вероятно е след 2000г?

 

А сега вече установих,че има счупена пружина на десния макферсон отпред и омасляване по картера,който обилно е покрит с ръжда,както и двигателя ....... :tok:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...