Премини към съдържание

Бензинов филтър


oleg spasov

Препоръчано мнение

Къде се намира бензиновият филтър, на Спейс Рънър, 99год, 2000к.136к.с.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Филтъра е правоъгално парче (цетка) и се намира на помпата,за 5 минути се вади помпата.Добре пита ,а защо не повярва....ако имаш проблем не е от филтъра бъди сигурен:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цедката е груб филтър, нормалния бензинов филтър си е баш това лепеното дето сте видяли. Продава се с горната част на кошницата (т.е. със щуцери и букси). Цената на оригиналния май беше над 200лв. Има ментета по 40-60лв, вършат работа но искат преправяне.

 

post-473-083392700 1382469264_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все пак ви благодаря но там всичко е залепено явно се продава цялата пласмаса. Но в магазините излиза някакъв железен с два отвора с резба за външна смяна а сега и не мога да го върна защото не вярват продавачите който струва 49лв.

Филтъра е полукръгъл ,черен,седи на скелето а вътре в него ( не е вътре ,а в центъра )се намира помпата,малко по нагоре......на скелето са и поплавъка и датчика за лампата на резервата.....струва от 150 до 250 лв зависи как го намериш....

 

Ааа, Милен ме изпревари....... :D

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като не намерих филтър да купя взех 2л. бензин и го измих през отворите с компресора докато не потече чист бензин.Зглобих всичко по обратния ред и оборотите се нормализираха.Все пак благодаря на всички одзовалисе на въпросите ми.

Какво им ставаше на оборотите, че ми стана интересно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...