Премини към съдържание

До колегите със спейс рънър


Препоръчано мнение

Колеги нов съм в форума. Преди 5 дни си закупих спеис рънър 2000 к. 99 год 136 к.с.и спешно ми трябва теглич за ремарке.Намерих в продавалник но за спейс стар не знам дали ще стане.Та майсторите да кажат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ще ти каже някой, отговора ще е по скоро не директно. Ще иска малко шеф и кройка, моя майстор ги прави от 0-та, мери и заваря ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, в упътването на колата, към последните страници, има скица със присъединителните размери на теглича. При мен е на стр. 107, но може да се различава според езика на документацията (моята е двуезична - френски/нидерландски). Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще съм благодарен ако ми дадеш размерите на задните греди дето се монтира теглича мерено от задна дясна страна вътрешното и външното растояние на гредите. Тъй като на моята е монтирана газова и не мога да го измеря точно за да монтирам от спейс стар.След като сам сигурен че ще стане ще поставя бутилката в багажника тип пура.Благодаря за отделеното време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, погледни тази тема. Има няколко линка с ръководства за всички Спейсове. Ще ти помогне и за други неща.

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=4910

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можели някой да направи снимка на теглича отдолу. Интересуваме захващането на същия модел кола след 99год.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никои ли няма рънър тази година с теглич

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...