Премини към съдържание

Някой да е гледал този Грандис ?


sunnyboy115

Препоръчано мнение

Значи си прекалено взискателен колега.....спирачния апарат заедно с диска си ги взех за 50лв от един изгорял грандис на околовръстното, подгряването на седалките работи отлично и на 2-те степени но се осеща малко по-късно(което определено е минус)За капака със 150лв REFRESH лятото е като НОВ, а колата е много качествено освежена за което ЕВАЛА защото ВАН с подобни размери и на такава цена няма как да НЯМА външни забележки!!!Климатика е вакумиран защото в тази част на Швейцария не им трябва КЛИМА и за 50лв проверка+пълнене с фреон всичко е ОК!!!От там на сетне не че се хваля но няма такъв с толко екстри GRANDIS в БГ и като цвят и като изпълнение, на всичкото отгоре имам и работеща навигация с модул от PAJERO която даже и търгаша не се е сетил да погледне че я има под предната седалка, а дисковете на NAVTEQ някой придведливо беше скрил в задните кухини!!:-)

За горе изброените дефекти след циганско пазарене и дърпане колата я взех на перфектна цена и сега си я карам из Европа с КЕФ!!!

Да ти е честита и безаварийна, щом е така. И жена ми много я беше харесала и затова се дигнахме от София и я гледахме, но майстора с мен и намери кусурите и се отказахме. А тази в Слънчев бряг е изхвърлила масло и даже не са го почистили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега за какъв модул от PAJERO говорим?

Значи си прекалено взискателен колега.....спирачния апарат заедно с диска си ги взех за 50лв от един изгорял грандис на околовръстното, подгряването на седалките работи отлично и на 2-те степени но се осеща малко по-късно(което определено е минус)За капака със 150лв REFRESH лятото е като НОВ, а колата е много качествено освежена за което ЕВАЛА защото ВАН с подобни размери и на такава цена няма как да НЯМА външни забележки!!!Климатика е вакумиран защото в тази част на Швейцария не им трябва КЛИМА и за 50лв проверка+пълнене с фреон всичко е ОК!!!От там на сетне не че се хваля но няма такъв с толко екстри GRANDIS в БГ и като цвят и като изпълнение, на всичкото отгоре имам и работеща навигация с модул от PAJERO която даже и търгаша не се е сетил да погледне че я има под предната седалка, а дисковете на NAVTEQ някой придведливо беше скрил в задните кухини!!:-)

За горе изброените дефекти след циганско пазарене и дърпане колата я взех на перфектна цена и сега си я карам из Европа с КЕФ!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравейте колеги,

 

някой дали е гледал този Грандис: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11430910867075437&slink=9qs8zi

 

Прегледах набързо обявите в Германия - там с подобни параметри (автомат, 200000 км), цените се движат около 3500 евро. Т.е. на този цената от 8900 лв ми изглежда логична.

 

Ще съм благодарен за споделеното инфо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги,

 

някой дали е гледал този Грандис: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11430910867075437&slink=9qs8zi

 

Прегледах набързо обявите в Германия - там с подобни параметри (автомат, 200000 км), цените се движат около 3500 евро. Т.е. на този цената от 8900 лв ми изглежда логична.

 

Ще съм благодарен за споделеното инфо.

 

Отпада питането ми - мой приятел, който се интересуваше от Грандиса, си го купи вече. Минал е и при DJ, колата е в много добро състояние, и вече си върти на воля :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...