Премини към съдържание

Space Star Info?


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Гледам, че май само питания има за тая колица (Space Star), а мнения 1-ва ръка - йок ;-)

И понеже и аз съм се загледал в 1 такава (1.3), та за пореден път да извися глас, ако има някой дето язди такова конче, да се обади да каже доволен ли е, колко харчи, скъпа ли е поддръжката, как се държи на пътя и др.подобни.

Ха сполай ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 дена си купихме същото 1.3 мотор много сме доволни във града ни гори 8/100 а извън града 5.8л ролка и ремък сменихме 120лв. много е добра на пътя просто супер! купувай и не питай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, 8/100 не е много икономично, но пък тя и колицата не е малка. Последно гледах вчера на Горубляне една 1.8, 1999г. с всички екстри, на която й искат 9800лв, но ми се струва малко скъпичко.

На мен принципно ми трябва икономична и компактна кола, с която да ходя на работа всеки ден в София. От друга страна може след година, година и нещо да се сдобия с фамилия, та и това е фактор в избора. От тая гледна точка (фамилията) ми харесват миниванчета като Space Star-a i Mazda Demio, а като националност съм се ориентирал към японска или немска кола. Та съм раздвоен донякъде между компактна и икономична кола (с ABS, Airbags, климатик, до 10 год., 100000км и 10000лв) или миниван при същите условия.

На всичкото отгоре в момента карам 1 Дайхатсу Куоре от 83год., което едва се крепи горкото, та е време вече да го сменям ;-)

Та не е лесно де, но благодаря все пак за инфото :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На един Пасат примерно разхода е над 10!

За две така различни неща - най-добре две коли - хем ще има и за жената :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...