Премини към съдържание

ТУРБОКОМПРЕСОР


Bulda

Препоръчано мнение

Колеги трябва да сменям турбината на спейса - 1,9 2004 година, по-големите коне мисля че бяха 117, турбината е модел GARET GT 1749V - някой знае ли на кой модели рено се слага същата, казаха ми и че на някой VOLVO V 40 се монтирала.Благодаря за помоща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че Megane/Scenic са с такива, но въпроса е фланците дали са същите че не съм запознат с дизеларките. И мисля че турбината не е Garrett. Самата компания Garrett няма такъв тип турбина в продуктовия си каталог имат GT1544 и GT1548 а следващите са GT2052 и т.н. Бих бил по съгласен ако турбината ти е Mitsubishi :)

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги трябва да сменям турбината на спейса - 1,9 2004 година, по-големите коне мисля че бяха 117, турбината е модел GARET GT 1749V - някой знае ли на кой модели рено се слага същата, казаха ми и че на някой VOLVO V 40 се монтирала.Благодаря за помоща.

Всички Волва V40 от 2001 до 2004 г и Рена Еспейс и Лагуна dCi 120 к.с. от същите години са с такава турбина ..:yes3:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Имахме едно Волво V40 97ма година и неговата турбина беше GARETT ,но не и знам модела.Иначе двигателят мисля същият...на Рено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...