Премини към съдържание

Делко за Лансер 1,3 1996 12 клапана


blueforce

Препоръчано мнение

Колеги, може ли някойда ми каже означението на оригиналното делко на лансер (цифрите и буквите от самото делко) 1,3 1996г. 12 клапанов мотор. Ако някой има такова за продаване да се обажда :icon_bye:

 

0896305596 Пламен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги, може ли някойда ми каже означението на оригиналното делко на лансер (цифрите и буквите от самото делко) 1,3 1996г. 12 клапанов мотор. Ако някой има такова за продаване да се обажда :icon_bye:

 

0896305596 Пламен

 

Иди с този номер в читав магазин за части да го чукнат на компютъра : MD339759 !

 

 

Поздрави !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може ли някойда ми каже означението на оригиналното делко на лансер (цифрите и буквите от самото делко) 1,3 1996г. 12 клапанов мотор. Ако някой има такова за продаване да се обажда :icon_bye:

 

0896305596 Пламен

 

-Какво му се "случи" на делкото че да не подлежи на ремонт, за него има почти всички съставни елементи за ремонт!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

-Какво му се "случи" на делкото че да не подлежи на ремонт, за него има почти всички съставни елементи за ремонт!

 

 

Просто го няма вече самото делко, намеих едно от Колт (същото уж)Но самото делко не работи добре. Гледах го със стробоскоп постоянно мени ъгъла на предварение (от 5 до 20 градуса без дори да променям оборотите)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...