Премини към съдържание

Дистанционно на алармата


sunnyboy115

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, вчера на тръгване от работа се оказа че дистанционното на алармата на работи (с признаци на свършила батерия) и не реагира отключването на вратите.

 

Добре че си нося втория ключ и дистанционно постоянно с мен заради прищявките на моя син и нямах проблеми с отварянето и потеглянето за дома.

 

След отваряне на дистанционното се оказа че след наместване на батерията дистанционното индикира за изпращане на сигнал до автомобила, но по-верятно е да се е изтощила батерията (12 волта) защото след това пак не индикираше за изпратен сигнал.

 

Въпросът ми е свързан със така наречената синхронизация на дистанционното и алармата, как става, дали ще се справя или направо да си ходя до сервиза където е монтирана алармата.

Модел на алармената : mongoose base 475 линк

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих препоръчал да отвориш упътването с което е дошла алармата и да прочетеш за синхронизиране на дистанционното с алармата в автомобила. Всички аларми си имат такава секция в упътването. Ако не са ти дали упътване, намерих такова в интернет обаче на руски УПЪТВАНЕ. Не ми е от най-силните езици, но се надявам да помогне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих препоръчал да отвориш упътването с което е дошла алармата и да прочетеш за синхронизиране на дистанционното с алармата в автомобила. Всички аларми си имат такава секция в упътването. Ако не са ти дали упътване, намерих такова в интернет обаче на руски УПЪТВАНЕ. Не ми е от най-силните езици, но се надявам да помогне.

 

Ако дистанционното е работило преди смяната на батерия, значи е било синхронизирано с тази аларма и после се сменя само батерията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако дистанционното е работило преди смяната на батерия, значи е било синхронизирано с тази аларма и после се сменя само батерията.

 

Проблема се оказа в батерията, макар че светеше явно е била много изтощена и след смяната на батерията всичко е наред и не се наложиха никакви други процедури. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...