Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi Space Star


Препоръчано мнение

Купихме си Митсубиши Спейс Стар 1.3 двигател много запазена на вид даваите мнения защото някой хора ни казват че този двигател бил слаб за тази кола,с какво масло да я карам и ДАВАЙТЕ МНЕНИЯ :icon_thumbup: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно снимките - виж тук

 

За двигателя - слаб/силен това може да прецениш само ти! За някой 90 коня са като състезателен автомобил, при теб са 81 мисля значи е добре :icon_bye:

Направи началната поддръжка да смениш течностите, филтри, ремъци... има доста теми по този въпрос.

Засечи как е разхода, натрупай впечатления и очакваме ти да ги споделиш с нас :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честита придобивка :) . Божо е прав за двигателя - разни хора, разни идеали. По-важно е ти как усещаш мотора, а не да слушаш приказките на хора, които може би никога не са се качввали на тази кола, а си дават "компетентното" мнение!. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Купихме си Митсубиши Спейс Стар 1.3 двигател много запазена на вид даваите мнения защото някой хора ни казват че този двигател бил слаб за тази кола,с какво масло да я карам и ДАВАЙТЕ МНЕНИЯ :icon_thumbup: :plane:

 

Ами, двигателят не е слаб, зависи как караш. Мойта е 1,9 DI-D и е направо бегачка. При скорост по магистралата 150 - 170 ми дава разход около 7.1 - 7.3/100

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте.Купих си Мицубиши Spase star

1.3 бензин,нещто като миниванче е,2000 година,много е слатко,и запазено,ходих сама до Германия да си го купя.Почти нищо незнам за тази марка,а и по подражката й.Исках да и слагам газ,но ми искат 1800 лв, :icon_angel: :icon_angel: ,не сам сменила още и тия агранажни ремаци,филтри.Ще ми кажете ли точно какво се сменя и цените горе долу.Иначе количката е супер засега слава Богу,върви си с 150,160.разхода е 6.1/6.3л/100км.Ами давайте мнения,помагайте :help: че сам много боса по тия въпроси!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...