Премини към съдържание

Mitsubishi Space Star 1.9DID


Препоръчано мнение

Здравейте,моля някой да ми разкаже накратко за този ван,тъй като до сега карах опел астра бензин и газ и реших да си купя ван .Хареса ми митсубиши спейс стар но нищо не знам за него. Четох тук в форума но не ми е ясно каква да си взема дизел или пак газ /бензин.Аз по принцип доста пътувам и все с семейството и багаж товарим и с 2 думи трябва ми надеждна семейна кола която да гори малко и да не се чупи като астра и гние? ако някой може да ми каже впечатления ще съм му благодарен.....все още се колебая каква да взема...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако постоянно пътуваш си вземи дизелчето. Има го в 2 варианта 1.9 - 102к.с и 1.9 - 115к.с. Аз съм с първия тип - по-малкия и съм доволен. Върви доста прилично за 100 коня и съм я свалял и до 4/100 извън градско. Естествено ако искаш бензин има и такива 1.3 е най-масовия, но е маломощен според мен за това, което ти трябва. Всичко което можеш да научиш за вана е дъвкано 100 пъти, отваряш някоя тема и четеш. Добра кола с добра возия! Определено ще намериш много голяма разлика от Опела... ако имаш някои конкретен въпрос на който не можеш да намериш отговор във форума - питай! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако постоянно пътуваш си вземи дизелчето. Има го в 2 варианта 1.9 - 102к.с и 1.9 - 115к.с. Аз съм с първия тип - по-малкия и съм доволен. Върви доста прилично за 100 коня и съм я свалял и до 4/100 извън градско. Естествено ако искаш бензин има и такива 1.3 е най-масовия, но е маломощен според мен за това, което ти трябва. Всичко което можеш да научиш за вана е дъвкано 100 пъти, отваряш някоя тема и четеш. Добра кола с добра возия! Определено ще намериш много голяма разлика от Опела... ако имаш някои конкретен въпрос на който не можеш да намериш отговор във форума - питай! :)

 

Да определено и аз се спрях на дизеловия 1.9-102 к.с че му е малък данъка.Но да питам как е относно здравина,ръжди и знам че частите са скъпи,поддръжката колко ще ми струва?Защото знаете опела е лесен за поддръжка и гние и искам по-голям двигател защото опела е 1.4 инж. и на газ се мъчи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

НЕ му е малък данъка, но всичко останало е ++++++++.

:icon_clap:

Да попитам и вас нещо да ми кажете за 1.8 бензиновия двигател евентуално с газов инжекцион?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам и вас нещо да ми кажете за 1.8 бензиновия двигател евентуално с газов инжекцион?

Не съм аз човека който да ти помочне за 1.8 бензин. Тук става дума за 1.9DID.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...