Премини към съдържание

Автомобил до 2000 лв.


Препоръчано мнение

  • Admin

И все пак ако попаднеш на корола Е11, качи се да я покараш, да видиш колко е маневрена и комфортна и как вози. Страхотен автомобил е...

 

Да де, но следващата след фейса, че тази е грозна, иначе е същата кола. С това купе нали стана световен шампион на WRC?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да де, но следващата след фейса, че тази е грозна, иначе е същата кола. С това купе нали стана световен шампион на WRC?

 

Ами аз посочих конкретно тази, понеже имаме такава от 5 години в семейството. Отначало наистина се струва грозновата предницата, но с времето се възприема. Действително много приятно ме изненада как хубаво вози за габаритите си. Нашата е с малкия мотор 4Е-FE (1.3 DOHC 86 HP) с 6 степенна механична кутия. Мотора и не се чува като работи на място... Изключително маневрена е. Очарован съм като цяло от автомобила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И това е добро, и се вмества в сумата. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11373052059004101&f1=details

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами аз посочих конкретно тази, понеже имаме такава от 5 години в семейството. Отначало наистина се струва грозновата предницата, но с времето се възприема. Действително много приятно ме изненада как хубаво вози за габаритите си. Нашата е с малкия мотор 4Е-FE (1.3 DOHC 86 HP) с 6 степенна механична кутия. Мотора и не се чува като работи на място... Изключително маневрена е. Очарован съм като цяло от автомобила.

 

И ние имаме такава вече 11 години. Теди не иска да я продаваме, въпреки че започна да гние доста. Е 10 е модела. Пак е 4E-FE.

Само че предишната - японката. Тези новите са английски.

Смятам че това е най-добрата кола на японците от този клас.

Със сигурност е класи над Голф, само че хората като не са карали трудно може да се убедят в това.

Ето обикновената Корола с двигател 4A-FЕ какво прави с прословутия култов Golf GTI.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=vrU9xI8d8DI

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами на нашата поне вин номера започва с J...предполагам да е японка?

А тия по старите като от клипа, във варна има една такава турбинирана :icon_blush:

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами на нашата поне вин номера започва с J...предполагам да е японка?

А тия по старите като от клипа, във варна има една такава турбинирана :icon_blush:

 

100% е японка, но следващата вече е англичанка и вече не е с двигател 4Е-FE.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...