Премини към съдържание

Колко амперов акумулатор


Препоръчано мнение

Здравейте,предстои ми купуване на акумулатор.Колата е спейс стар-1,3,2000 г.Въпросът ми е колко амперов трябва да бъде,тъй като в книжката която смъкнах и преведох е необходим 90 А,но с колата като я купих е 44А.По всяка вероятност търговците са сложили каквото имат,но ми се струва,че и 90 А са много,т.е да не би да има грешка в превода.Разликата в парите е съществена.Утре трябва да реша проблема и моля за спешен отговор.Благодаря Ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,предстои ми купуване на акумулатор.Колата е спейс стар-1,3,2000 г.Въпросът ми е колко амперов трябва да бъде,тъй като в книжката която смъкнах и преведох е необходим 90 А,но с колата като я купих е 44А.По всяка вероятност търговците са сложили каквото имат,но ми се струва,че и 90 А са много,т.е да не би да има грешка в превода.Разликата в парите е съществена.Утре трябва да реша проблема и моля за спешен отговор.Благодаря Ви предварително.

Проверих,наистина това е алтернатора,а в графата за капацитета пише 550/562.Това означава ли 55А.Благодаря за забележката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://акумулатор.net/magazin/index.php?main_page=product_tire_info&cPath=65_69&products_id=368

 

Тука пише нещо за код 550, ама не съм много сигурен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://акумулатор.net/magazin/index.php?main_page=product_tire_info&cPath=65_69&products_id=368

 

Тука пише нещо за код 550, ама не съм много сигурен

За студените региони кода е 562-най-вероятно 62А,а първия 50А,но там се въртят нещата.Благодаря още веднъж за отправната точка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя е сменен с 62 или 65 ампе,ов - нямам п,облеми. Само се чудя дали има п,облем за алте,нато,а ако е с по-висок ампе,аж?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя е сменен с 62 или 65 ампе,ов - нямам п,облеми. Само се чудя дали има п,облем за алте,нато,а ако е с по-висок ампе,аж?

Днес реших проблема 50А на Монбат с връщане на стария акумулатор с промоции който вървят в тази фирма излезе 76лв.Марката Варта трудно успя да изкара 3 год.за парите да не говорим.Така,че да изберем българското-калциева технология,индикатор за заряд и 2 год.гаранция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...