Премини към съдържание

Ремонт на Ск. Кутия


Препоръчано мнение

Привет колеги,

след дълги премеждия, смяна на една скоростна кутия(която се оказа че е с повредени синхронизатори на втора), реших да правя моята си. Един приятел я занесе на майстор да я пооправи, но за целта ми трябват синхронизатори на първа и втора скорост. Въпроса е от къде да се сдобия с тях най-бързо.

Предварително благодаря на колегите с коректни отговори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имах същия проблем,(от 3-та на 2-ра и от 2-ра на 1-ва трудно се включваха) тук във форума си намерих втора употреба синхронизатори от един колега от Ямбол, да не те отчайвам но преди 3 години нови неможах да намеря никъде в България, но със втората употреба всичко е наред, незнам колко ще изкарат но пък за 70лв(синхронизаторите за 1 и 2-ра с муфите)колкото изкарат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

след дълги премеждия, смяна на една скоростна кутия(която се оказа че е с повредени синхронизатори на втора), реших да правя моята си. Един приятел я занесе на майстор да я пооправи, но за целта ми трябват синхронизатори на първа и втора скорост. Въпроса е от къде да се сдобия с тях най-бързо.

Предварително благодаря на колегите с коректни отговори.

Само в Ратола и Балкан Стар можеш да ги намериш в наличност, ако случайно ги имат, иначе и там се чака 14 дни за доставка ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...