Премини към съдържание

Нов собственик на "Спейс стар"


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!Ето че след много перипетии и умувания се сдобих с Митсубиши Спейс Стар 1,3 16 v 2003г.След оглед от познат и одобрение вече се радвам и аз на звездичката.Има малки козметични забележки но да е против уроки.Значи свети чека но предполагам че след профилактика ,смяна на масла и филтри и ремъци и ролка и не на последно място минаване през някой елкон всичко ще си дойде на мястото.Като за начало се нуждая от ключ за мигачите ,че в едната посока не включва а в другата не ще да изключва.А и ако някой ми препоръча надежден газаджия в Ст.Загора ще съм много благодарен че колата си има и газова от Италия.На всички колеги безаварийни километри :icon_thumbup:Снимки ще публикувам утре че много окъснях :mitsu-smiley:

Редактирано от tonevizh123
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

;) Честито колега, добре дошъл сред нас. Ще ти е любопитно човъркането по това-онова, затова си свали ръководството на български тук от фтп-то. Аз веднъж в един автосалон (като търсих моята) видях Мицку 1.3 но 2004г и интериора вътре много по-фешън дизайн. Тя и цената му го гонеше. Затова ще се радвам да видим твоите снимки.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Много без аварийни километри и все по хубави места ти пожелавам!

Надявам се ще се присъединиш и на някоя сбирка с бирка ;-)

За газаджия мога да ти препоръчам майстор от Самара-2 , Радомил се казва. Той ми слага Г.И.

Ти щом си с газова още от Италия предполагам ще се държи добре, стига някой преди теб не е правил "волни изпълнения" по колата.. Предполага само обслужване по изпарител и смяна на газов филтър и ще си на 6 .

Относно лостовете по мигачите по моргите проверява ли? На околовръстния на Ричи Ауто скоро имаше 6 Спейс Стар-а разглобени, но не знам какво е останало.

 

Поздрави и дано се запознаем скоро по някоя сбирка :-)

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и благодаря на колегите които са отговорили.Явно сега започват и моите питанки относно колата.Как се сваля таблото на CD-то и пепелника?там ми свети само една крушка на пулта за парното и искам да ги сменя.С таблото на километража се оправих-там също светеше само една лампа.Смених седем и всичко е наред :icon_rock: .Благодаря на всички които ще помогнат :drinks: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как се сваля таблото на CD-то и пепелника?

 

Здравей колега! Таблото е само на щипки и излиза много лесно, като му погнеш от единия край със отвертка омотана със парцалче, за да не надереш пластмасата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и благодаря на колегите които са отговорили.Явно сега започват и моите питанки относно колата.Как се сваля таблото на CD-то и пепелника?там ми свети само една крушка на пулта за парното и искам да ги сменя.С таблото на километража се оправих-там също светеше само една лампа.Смених седем и всичко е наред :icon_rock: .Благодаря на всички които ще помогнат :drinks: .

Честито и от мен.Много безаварийни и със здраве.Моята е 2000 г.и не знам дали има разлика в ключа за мигачите,но моя не изключваше и в двете посоки,разглобих го внимателно-нищо сложно не се оказа/имаше една пружинка която в единия край където беше закачено едното й ухо беше искършено,след леко побългаряване беше наред и вече втора година без проблем.Съжалявам,но не снимах.Още веднъж честито.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегите niksun и bacard1.Много полезни съвети :good: .Таблото го свалих без много усилия,а ключа го разглобих но нямаше никаква пружинка , а според мен трябва да има но не мога да си представя каква.Благодаря още веднъж. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако пуснеш малко по-големи снимки да и се порадваме няма да е лошо. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер колица е да си я караш безаварийно. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Супер е звездичката ,със здраве и много без аварийни километри .Дано се запознаем скоро на по бира на някоя срещичка. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...