Премини към съдържание

Блокирало дясно задно колело


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

имам малък проблем с моята каризма ГДИ 97-ми набор. От заглавието и описанието на темата би трябвало да става ясно за какво става въпрос, ама все пак да уточня. Заминах за чужбина преди 1г и 2 месеца и оставих колата в гараж с освободена ръчна. Обаче жената помолила един комшия да я припали и той забравил да освободи ръчната и е стояла така около 11 месеца по груби изчисления. Та сега задно дясно колело е като заварено. Утре ще пробвам някой неща, ама все пак се надявам някой който има такава кола и е имал подобен проблем да даде съвет какво може да се направи. Или пък някой от майсторите във форума... Благодаря предварително!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам един метод но на повечето хора не им харесва..........ако си с барабани вземаш един голям чук и биеш докато не освободи :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С барабани ли е колата или с дискове ? ..

 

 

С барабани е. Някакви идеи без да включват чукове, скоби и т.н.???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С барабани е. Някакви идеи без да включват чукове, скоби и т.н.???

Това с чуковете е наистина доста грубо ...:) Пробвай най напред с рязко тръгване назад, би трябвало да освободят накладките ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оправи се колеги, жилото отпусна и после с леко почукване по барабана и се завъртя, още се чуват някви странни шумове ама предполагам е нормално след година и нещо отпуска. Благодаря на отзовалите се, май не трябваше да пускам цяла тема за това, ама наистина се притесних.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...