Премини към съдържание

Съвет за Амортисьори и др.


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Предстои ми смяна на задни амортисьори.Колата ми е Space Star 1.8 GDI 122к.с.

Финансовите ми възможности не са големи,няма да мога да отделя по 150 лева и нагоре за чисто нови амортисьори(макар че много ми се изка) и за това съм се насочил към втора употреба.Та въпросът ми е към кои модели на Mitsubishi да се насоча?Дали на всички видове Space Star Амортисьорите са еднакви?В смисъл 1.3;1.6;1.8GDI;1.9DID?

Другата ми молба е да ми препоръчате свещи,лули и кабели за Space Star 1.8 GDI.В смисъл като марка и магазин от където да си ги закупя или поръчам.За тези три неща неискам да правя компромис и искам да са възможно най-качествени!

Тук във форума един колега продава едни свещи,които е закупил от англия и мисля че са като за мен.Споделете мнението си с мен за тях.

 

Ето снимка:

Предварително ви благодаря

post-13385-085285900 1369676817_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Свещите за теб са НЖК с иридиев електрод 30-40 лева една ,лулите бяха 67 едно време 1 брой-а за бобините не знам.Попитай в Ротола за цени към момента.

За амортосиори втора употреба ,колкото и да нямаш пари -не вземай.

Редактирано от габо
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами свещите на снимката не са ли точно такива?

А за амортисьорите си е така но все пак е възможно да открия някои автомобил,които е на малко километри и амортисьорите му са в добро състояние.Ако имам късмет е възможно да се сдобия с оригинални амортисьори на добра цена.Та за това питам дали са еднакви амортисьорите на всички модификации на Space Star :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Остана мнението на клубите майстори да се произнесат по въпроса,а не да мълчат....

Редактирано от габо
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ... чакаме :)

Докато чакате, можехте да потърсите из темите, ;) произнасяно е вече, че амортисьорите до средата на 2000г. са едни, после други, пък за свещите колко теми има, направо ви е бедна "фантастиката" ..:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами супер,само че всеки път като напиша нещо в търсачката и ми изписва :

"Една или всички думи, които търсите са под 3 символа или търсите забранени думи като 'html', 'img', и .т.н.т. , моля променете дължината на думите или изберете други думи."

Пиша "свещи" или "свещи за GDI" или каквото да напиша все това ми изписва ;(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Пиша "свещи за GDI" или каквото да напиша все това ми изписва ;(

Напиши го това същото в търсачката на гугъл и стой та гледай ..;)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Порових се насам натам из нета и посъбрах полезна информация за накои неща:)Но искам да питам : при положение че моите бобини са си наред,аз немога ли да си сменя само свещите и лулите а ако някога се издъни някоя бобина да подменя само нея? Или трябва да се сменя всичко комплект?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че кой ти е казал да сменяш и бобини ? ..:icon_hmm: Той Габо само спомена, че не им знае цената, не те е карал да ги сменяш ..:)

Тях можеш да си ги сменяш по всяко време, особено като се развали някоя можеш да си я смениш веднага ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер :icon_thumbup:

Значи няма да ми трябват чак толкова много пари :)

Само да не се окаже че има няколко модела лули че какъвто съм си кърък ще си поръчам грешните :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам от къде мога да си закупя само лули без бобините.Търсих из нета,обиколих из тукашните магазини но никъде не успях да намеря.Навсякъде ми предлагат лулата с бобината.А цената от 237 лева за брой ... никак не ми хареса.Търсих нещо и из нашия форум но открих инфо само за това как се почистват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам от къде мога да си закупя само лули без бобините.Търсих из нета,обиколих из тукашните магазини но никъде не успях да намеря.Навсякъде ми предлагат лулата с бобината.А цената от 237 лева за брой ... никак не ми хареса.Търсих нещо и из нашия форум но открих инфо само за това как се почистват.

 

Попитай тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=181

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...