Премини към съдържание

Мицубиши Каризма


Препоръчано мнение

Извинявам се за безпокойството, но си купих Каризма 1.9тд. Oт известно време започна да ми свети лампата на компютъра на двигателя, от какво може да е?

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кефиш Ицо :)

Поправи си правописа че е срамота да се пише така марката, да не говорим за другото...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за безпокойството, но си купих Каризма 1.9тд и от известно време започна да ми свети лампата на компютара на двигателя от какво мойе да е

Аз лично не бих ти дал никакво инфо с този правопис!Ти не си се постарал да го напишеш културно и правописно ,а ние трябва да ти помагаме ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих ти дал никакво инфо с този правопис!Ти не си се постарал да го напишеш културно и правописно ,а ние трябва да ти помагаме ?

 

 

Що па да не му помогнеш (ако можеш разбира се) тва тука да не е конкурс за правопис или матура по Български език?

Ползвал е кирилица.... това мисля че е достатъчно. Ако Бай ти Иван от Тутракан тепърва се учи да ползва компютър и напише неграмотен пост търсещ помощ дай да го зае*ем щото не можел да пише правилно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без диагностика не можеш да получиш компетентен съвет. Опитай да намериш сервиз със софтуер, където да прочетат грешките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Що па да не му помогнеш (ако можеш разбира се) тва тука да не е конкурс за правопис или матура по Български език?

Ползвал е кирилица.... това мисля че е достатъчно. Ако Бай ти Иван от Тутракан тепърва се учи да ползва компютър и напише неграмотен пост търсещ помощ дай да го зае*ем щото не можел да пише правилно.

 

Аз напълно подкрепям колегата, относно целта на форумите, която според мен е да си помагаме кой с каквото може, а не като тези от BMW форума, ми искаха да им заплатя 40лв. за това , че имам 4 ненужни джанти за БМВ и ги продавам на символична цена за да може някой човек да си свърши работа с тях. Щото те нали много дрифтят и понякога се налага да се сменят джанти изправени в бордюра. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз напълно подкрепям колегата, относно целта на форумите, която според мен е да си помагаме кой с каквото може, а не като тези от BMW форума, ми искаха да им заплатя 40лв. за това , че имам 4 ненужни джанти за БМВ и ги продавам на символична цена за да може някой човек да си свърши работа с тях. Щото те нали много дрифтят и понякога се налага да се сменят джанти изправени в бордюра. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Защото си има правила по форумите колега!И както ти докато подкрепяш колегата и лекичко си пуснал тема че продаваш тук едни джанти за БМВ което също не е правилно(уж си подкрепил колегата).Лично аз смятам че човек трябва малко да се напрегне и да пише културно и четливо и всяко толелиране на неправилен правопис и словоред е недопустимо.И колегите от БМВ форума си имат правила ако не ти харесват не пускаш обяви и не влизаш там ,тук също си има правила и те се спазват.Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...