Премини към съдържание

Colt 97-ма монтаж на клима


Препоръчано мнение

То зависи къде е пукнат,но там аргончика може да ти каже ще стане или не.Принципно става.

Ама такава опция като май е пукнат радиатора няма.

Вариантите са поне 2.

1.Зареждат ти малко газ и ти слагат оцветител.След 1-2 дни каране на климатик отиваш и майстора с едни очила или такава сешъл лампа свети и вижда от къде е изтървало.

2.Има си газанализатор.Зарежда и с една щекичка робикаля по системата.Така разбира от къде изтърва.

При мен нещата малко се поусложниха ,усещам как вече замаля климатика.

Ще му сложа още 20-30лв газ да изкарам жегите и догодина ще търся нов радиатор.Там някакъв с гаранция за 200-250лв и така.

Редактирано от MB200ce
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях къде ми е проблема.Единственото място на което не смених О-пръстена между маркуча и радиатора,защото беше клеясало и от страх да не го строша не го мъчих.От там си е омаслено и оцветено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти направо чисто нов климатик си сложил! :) Евала!!! А като сила как е климата? И усеща ли се осезаем спад в мъгела на Колта при пуснат климатик?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа усеща се,ама и на газ го карам че и със строшен дебитомер.Та трябва един газов инжецион да му взема и един дебитомер и да се направи като хората.

Но пък съм и карал 120 коня мерцан на метан ,а там положението беше трагично с клима.Та ако си направя сравнение ,все едно карам mivec :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...