Премини към съдържание

Придърпване при спиране


BlackWolf

Препоръчано мнение

Здравейте! От скоро съм с Lancer 2007-ма и съм забелязал, че когато спирам се усеща много досадно придърпване. Четох из форума, че често се изкривяват дисковете на спирачките, но аз лично не мисля, че това е проблема, защото това се получава само когато държа спирачките и колата върви с не повече от 15-20 км/ч. Пробвал съм я и на по-висока скорост (четох също, че най-добрият начин да се провери дали не са дисковете е да натиснат леко спирачките на магистрала, но това ще мога да го пробвам този уикенд), но тогава го няма този проблем. Ако някой се е сблъсквал с този проблем и го е решил бих бил много благодарен, ако сподели как, също така и ако някой просто знае как да се реши.

Поздрави! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама придърпва, като все едно се променят оборотите или ти дърпа на една страна или ти вибрира като криви дискове?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами честно казано не знам как точно да го обясня. Нещо подобно като да спираш докато си на скорост.. Това е най-близкото за което се сещам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи, това няма общо с дисковете. Аз също съм с дизел и да случва се, но рядко, нямам обяснение от какво е и когато спреш вече в покой се успокоява нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, като спра няма никакви проблеми. Не се случва всеки път, но горе-долу често.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 години ...
  • преди 3 месеца ...

0899941516 - Стойчо.

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...