Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте.

Знам че има изписани теми но искам да се съветвам с притежателите на такива а и не само.

Става дума за Mitsubishi Pajero 3.5i GDI

Въпросът ми е става ли като двигател външен вид и плюсове и минуси и знам че харчат около 10/100 и 14-16/100

а да и това за газовите уредби.Чел съм че се слагат и обикновени и на течна фаза

Ще го ползвам за софия но съм и рибар и ловец така че и за кални пътища

общо взето дали ви харесва

ето го и него

http://www.cars.bg/u954761

А да и за какво са бутоните HI-LO до скоростната кутия?

Редактирано от George Georgiev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Знам че има изписани теми но искам да се съветвам с притежателите на такива а и не само.

Става дума за Mitsubishi Pajero 3.5i GDI

Въпросът ми е става ли като двигател външен вид и плюсове и минуси и знам че харчат около 10/100 и 14-16/100

а да и това за газовите уредби.Чел съм че се слагат и обикновени и на течна фаза

Ще го ползвам за софия но съм и рибар и ловец така че и за кални пътища

общо взето дали ви харесва

ето го и него

http://www.cars.bg/u954761

А да и за какво са бутоните HI-LO до скоростната кутия?

Става на газ, обаче само обикновенна вакуумна,и забравяш че имаш бензин, тъй като се променят много неща, и на бензин се осакатява.......Дори и сутрин при палене ще се налага да палиш на газ.........

Бутоните са за степента на загряване на отоплението на седалките............

Иначе джипката ще ти хареса.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме кефи и Range Rover P38 4.6 HSE

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21363195949309087&f1=details&slink=2ncqdj

да на възглавници е но както си има минуси така има и плюсове

Според мене Паджерото е по-добро

нали?

Редактирано от George Georgiev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих взел това. Изглежда ми запазено :).

Хубаво Паджеро 3 за 10 бона трудно ще се намери в БГ. По-скоро в този диапазон може да се намери Паджеро 2 и да се спести някой лев. Освен това в Мобиле-то са големи кошници (така мисля, като ги гледам), във форума може да се намерят по-сигурни оферти. Освен това, при евентуална покупка, задължително една хубава диагностика при доверен човек, а в рамките на София това е колегата, който пръв е писал мнение в темата ;)

Иначе, конкретно за предложеното Паджеро 3, километрите най-вероятно не са реални, предполагам не може да се разбере със сигурност, но моят Колт '99 1.3 е на 270к км, които вече са реални :).

Ето Паджерото с малко по-информативни снимки (и с малко повечко км, но пак съмнителни): цък

Прави впечатление, че на всички по-нови Паджеро-та кожените им салони са доста поосурнати... даже и волана. Или кожата не става, или километража го въртят както си искат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...