Премини към съдържание

въпрос за спейс рънер


nickivas

Препоръчано мнение

Здравейте фенове на Митцубиши!

 

Наскоро се сдобих със Спейс Рънер 2.0 л. дизел. Имам въпрос: При запалване рано сутрин ( пък и не толкова рано ) двигателя работи около 1 минута на високи обороти ( 2000 - 3000 ) Това нормално ли е или имам някякъв проблем? Ако е проблем от къде идва и как да го отстраня?

Разхода ми е около 8.0 л на 100 км градско - в норма ли е?

 

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове на Митцубиши!

 

Наскоро се сдобих със Спейс Рънер 2.0 л. дизел. Имам въпрос: При запалване рано сутрин ( пък и не толкова рано ) двигателя работи около 1 минута на високи обороти ( 2000 - 3000 ) Това нормално ли е или имам някякъв проблем? Ако е проблем от къде идва и как да го отстраня?

Разхода ми е около 8.0 л на 100 км градско - в норма ли е?

 

Благодаря предварително!

Най-напред да те поздравя за правилния избор с покупката на този автомобил!

Според мен всичко е нормално. Имаш автоматика, която вдига оборотите, докато загрее двигателя, струва ми се, че 3000 оборота са малко множко, но 1500-1800 е нормално. Със затоплянето на мотора, оборотите би трябвало постепенно да спадат, докато се нормализират в рамките на 800-900/мин. Разхода от 8/100 градско също ми се вижда нормален за зимния период.

Пожелавам ти много приятни мигове с този автомобил, както и милион безаварийни километри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-напред да те поздравя за правилния избор с покупката на този автомобил!

Според мен всичко е нормално. Имаш автоматика, която вдига оборотите, докато загрее двигателя, струва ми се, че 3000 оборота са малко множко, но 1500-1800 е нормално. Със затоплянето на мотора, оборотите би трябвало постепенно да спадат, докато се нормализират в рамките на 800-900/мин. Разхода от 8/100 градско също ми се вижда нормален за зимния период.

Пожелавам ти много приятни мигове с този автомобил, както и милион безаварийни километри!

 

Благодаря за информацията!

 

Наистина във всяко отношение автомобила ми харесва. Особено в балкана се представя много добре на снега нищо че е само с предно. Дано ме слуша така и за в бъдеще.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...