Премини към съдържание

интересувам се от митсубиши спайс рънър


margo69

Препоръчано мнение

Здравейте на всички във форума,

Прочел съм почти всичко, което има за митсубиши рънър във форума. Научих, че някой от частите като делко и ЕКУ са доста скъпи. Интересувам се някой ще ми каже ли каква цена са горе долу?

И намират ли се втора употреба някъде?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички във форума,

Прочел съм почти всичко, което има за митсубиши рънър във форума. Научих, че някой от частите като делко и ЕКУ са доста скъпи. Интересувам се някой ще ми каже ли каква цена са горе долу?

И намират ли се втора употреба някъде?

здравей!ще се опитам да бъда полезен,намират се делка втора 200-350лв във българия,800лв-ново ратола,съответно ebay във интернет.ЕКУТА намират се добри хора да ги възстановяват,сумата е относителна

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравей!ще се опитам да бъда полезен,намират се делка втора 200-350лв във българия,800лв-ново ратола,съответно ebay във интернет.ЕКУТА намират се добри хора да ги възстановяват,сумата е относителна

 

 

Благодаря за отговора, но при покупка на колата как да позная дали са здрави, когато колата е в автокъща и трябва да се тества на място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но при покупка на колата как да позная дали са здрави, когато колата е в автокъща и трябва да се тества на място.

Ами ако двигателя пали лесно, работи на ниски обороти без да прекъсва и колата се ускорява добре, значи компа и делкото са си наред. Така мисля аз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...