Премини към съдържание

Ръчната...проблем


Препоръчано мнение

Колеги,беше ми паднал акумулатора заради моя глупост и след зареждането му го закачих запали си колата и поне за сега няма дерт,ОБАЧЕ.... ръчната спирачка след като я пуснах изщтрака все едно се скъса жилото и след като потеглих на първа да видя има ли нещо се оказа ,че нещо драще по дисковете.Какъв е проблема според вас....

Редактирано от jekovmitsu
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Замръзнало жило ,накладки.Като дръпнеш пак ръчната как е ,нормално или леко като без жило. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леко като за без жило и основният проблем,който забелязах ,че спирачната течност е на минимума, от както имам колата и си я проверявам винаги е била в нормални количества.Само трябва да проверя от къде има теч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леко като за без жило и основният проблем,който забелязах ,че спирачната течност е на минимума, от както имам колата и си я проверявам винаги е била в нормални количества.Само трябва да проверя от къде има теч.

Не си казал колата с дискове ли е отзад или с барабани, но най вероятно е второто ..

По най бързия начин разглобявай отзад и виж какво е положението, защото може да се е разлепило феродо от накладката и цилиндърчето да е излязло прекомерно и от там загубата на течност ..

Не карай така, че е опасно ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С барабани съм на задните ;).И благодаря колега на 99% съм сигурен ,че е това което казваш след като проверя ще споделя .Мерси за съветите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...