Премини към съдържание

Въпрос за смяна на маслото


Препоръчано мнение

Тъй като скоро правим 15000км и трябва да сменим маслото се чудех колко ще ни струва това, къде се прави (в главния сервиз ли) и колко време отнема. Предварително благодаря.

 

Тук едно малко клипче, което снимах на между Враца и Мездра. Трептенето е от ужасния път, който наскоро пуснаха :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като скоро правим 15000км и трябва да сменим маслото се чудех колко ще ни струва това, къде се прави (в главния сервиз ли) и колко време отнема. Предварително благодаря.

 

Тук едно малко клипче, което снимах на между Враца и Мездра. Трептенето е от ужасния път, който наскоро пуснаха :icon_censored:

 

 

Бъки здравей...маслото навсякаде може да си го смениш...само незнам кои ти каза че се сменя на 15000км.Забравих да те питам тои не е ли гаранционен?! И ако е такъв то в книжката трябва да ти е написано на колко и кога да отидеш да ти го сменат там от кадето си го взел:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, ми в книжката така пишеше(в гаранция е) пък и когато бащата ходи на преглед на 10 000 там така му били казали, иначе незнам :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, ми в книжката така пишеше(в гаранция е) пък и когато бащата ходи на преглед на 10 000 там така му били казали, иначе незнам :rolleyes:

 

След като така са му казали бягаи там да го сменяш, че да не стане да си останете без гаранция :good: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От Балкан Стар ни казаха, че за скромната сума от 400 лева ще оправят всичко свързано със смяната на масло... незнам, но за човек, който от скоро се интересува ми се струва малко много, но щом са казали...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

От Балкан Стар ни казаха, че за скромната сума от 400 лева ще оправят всичко свързано със смяната на масло... незнам, но за човек, който от скоро се интересува ми се струва малко много, но щом са казали...

 

Нашите 2 нови :mitsu-smiley: задължително се обслужват за смяна на консумативи и всичко останало САМО в гаранционния сервиз на указания интервал (да.. струва доста по-скъпо от колкото нормална смяна на консумативи).., иначе ти отпада гаранцията обаче

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...