Премини към съдържание

Амортисьори


Препоръчано мнение

Колеги, понеже никой не пише за Space Runner. Много ми е нужен съвет за читави предни амортисъори, какви са най-подходящи за тоя вид модел, не знам какви да си поръчам? Мерси предварително..

Редактирано от TASSO
Главните букви не хапят :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каквито намериш колега, такива поръчвай ..:) То и без друго няма богат избор от предни амортисьори за този автомобил ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, понеже никой не пише за Space Runner. Много ми е нужен съвет за читави предни амортисъори, какви са най-подходящи за тоя вид модел, не знам какви да си поръчам? Мерси предварително..

Каяба или Монро не си взимай, след 3-4 месеца почват да тропат досадно, и на 6-я месец вече е прекалено досадно.........гаранцията в този случай не важи ,тъй като ще те пратят на "тресачка" ( тест за амортисъори и там вероятно ще даде разлика от 1-2 % ,което е в рамките на допустимото и ще ти кажат че всичко е ок.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каквито намериш колега, такива поръчвай ..:) То и без друго няма богат избор от предни амортисьори за този автомобил ..

 

Има Каяба в Косера и цената беше 225лв единия мисля,но ако трябва и тампон с лагер втулка да смениш става дебело.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има Каяба в Косера и цената беше 225лв единия мисля,но ако трябва и тампон с лагер втулка да смениш става дебело.

Малее, там много бре :icon_doh: .........май ще вдигам цените........ :icon_dance: за Грандис предните при мен са 205 лв......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се колебая какви да са. Препоръчаха ми Boge или Sachs ето и каде им гледам цените: http://www.avtochasti-bulgaria.com/products/model/model-13880/cat-%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8C%D0%BE%D1%80/SPACE-RUNNER-N50-MITSU-SPACE-RUNNER-N50-2.4-GDI

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...