Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Посещение в Пловдив


Препоръчано мнение

Един слвивенски диамант ще пътува към Пловдив в събота ако някой колега на ти с Galant-ите има няколко минутки да каже едно мнение за автомобила ще се радвам през събота и неделя ще съм в града така че ако някой има свободно време много ще се радвам да се видим :)

Редактирано от Светльо Ангелов
Премстена тема
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един слвивенски диамант ще пътува към Пловдив в събота ако някой колега на ти с Galant-ите има няколко минутки да каже едно мнение за автомобила ще се радвам през събота и неделя ще съм в града така че ако някой има свободно време много ще се радвам да се видим :)

Колега, обади се ако имаш път към Ямбол - да се видим и да си поговорим за Галантите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един слвивенски диамант ще пътува към Пловдив в събота ако някой колега на ти с Galant-ите има няколко минутки да каже едно мнение за автомобила ще се радвам през събота и неделя ще съм в града така че ако някой има свободно време много ще се радвам да се видим :)

 

Колега, кога ще си в Пловдив в събота? Че аз май ще ходя но по раничко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, кога ще си в Пловдив в събота? Че аз май ще ходя но по раничко.

 

Ами сутринта към 10 но ще съм по задачки и ще стоя до неделя :) ако искаш драсни на ЛС едно номерче ще се чуем по някое време ако си повече в града :) :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...