Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с оборотите


Препоръчано мнение

Здравейте, премигва ми една жълта лампа, мени обороти не изка да вдигне повече от 3 хиляди оборота, какъв може да е проблема, благодаря предварително :) !!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, премигва ми една жълта лампа, мени обороти не изка да вдигне повече от 3 хиляди оборота, какъв може да е проблема, благодаря предварително :) !!!!

 

 

Така като гледам май ще е някакво ГДИ..... ама все пак малко подробности за колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

пинина е 2000 кубика gdi 2001 година е ако има значение сфетва ми една жълта лампа и не иэка да вдигне повече от 3000 оборота като откача акумулатора се оправя за момент и пак сфетна лампата това ми е първия проблем за 50000км

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, премигва ми една жълта лампа, мени обороти не изка да вдигне повече от 3 хиляди оборота, какъв може да е проблема, благодаря предварително :) !!!!

Проблема се казва дросел........ако си от Панагюрище, отиди до Милен да ти го оправи......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ще видя да си эапазя час и аз си мислех че е от нея чува се едно чукане мерси колега

То цъкането или "чукането" :D си е друго.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

цъкане де тази клапа подлежи ли на ремонт или се сменя

Да , ремонтира се, но не знаеш как, за това най добре е да се отиде при човек, който знае за какво става въпрос, а до теб е единия колега...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В профила ми има телефона. Докараите я до Пловдив да я прегледам, проблема не е в дросела. На автомобил 2001год. ако аварира този възел..... лампата няма да примигва, а ще свети постоянно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В профила ми има телефона. Докараите я до Пловдив да я прегледам, проблема не е в дросела. На автомобил 2001год. ако аварира този възел..... лампата няма да примигва, а ще свети постоянно.

Така ,както го обяснява си е баш там ,но без да се види.............. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 1 месец ...

Здравейте и аз имам почти същия проблем. Мъжа ми е закъсал някъде из София, колата по негови думи работи на два цилиндъра, но по принцип от определено време играят оборотите на място. Свети чека, а като дадеш газ мига. Пинин 2000 ГДИ 2001г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли същия проблем да е от запушен катализатор?

Цт,не е запушен катализатора ,а дросела е проблем..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

почистен е като нов- чистиш грешки и след малко пак същото---------Къде да отида за диагностика в София и то навръх празниците м....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

почистен е като нов- чистиш грешки и след малко пак същото---------Къде да отида за диагностика в София и то навръх празниците м....

А за отлепен магнит провериха ли чистачите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

А за отлепен магнит провериха ли чистачите.

Не обаче се оказа точно отлепен магнит -) Залепиха го и сега пак имам проблеми с тоя дросел, само че вече ще се ходи при Милен в Пловдив а не в ратола

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не обаче се оказа точно отлепен магнит -) Залепиха го и сега пак имам проблеми с тоя дросел, само че вече ще се ходи при Милен в Пловдив а не в ратола

Е....първо твърдяхте че не е дросел , а аз бях сигурен че е той....после все пак се оказа че е дросел, но не било магнита.......уж бил залепен,ама пак имало проблеми......

Просто вече сте го съсипали и трудно би могло да се оправи, особено ако сте го залепили с някакво яко лепило....освен това,след като сте го лепили, се правят едни настройки + адаптация на дросела.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...