Премини към съдържание

Здравейте, търся да си закупя Mitsubishi Space star 1.3


Препоръчано мнение

Аз не съм имал досега собствена кола но много се запалих по тази марка,харесал съм си Mitsubishi Space star 1.3i FACE LIFT година 2002,но гледам най ниските обяви са за около 3990лв. а аз трудно събрах вече 3500,ако някой има нещо напредвид нека помага,защото аз съм от Лясковец атук на близо,даже и във В.Търново не намерих такъв автомобил.Ще бъда благодораен на всякаква информация.

Редактирано от Емил Димитров
Редактирано заглавие
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм имал досега собствена кола но много се запалих по тази марка,харесал съм си Mitsubishi Space star 1.3i FACE LIFT година 2002,но гледам най ниските обяви са за около 3990лв. а аз трудно събрах вече 3500,ако някой има нещо напредвид нека помага,защото аз съм от Лясковец атук на близо,даже и във В.Търново не намерих такъв автомобил.Ще бъда благодораен на всякаква информация.

 

 

Здравей колега,

Ти не ги гледай много много цената на обявите. Съвсем нормално е след приличен пазарлък да имаш отстъпка от 500 лв (понякога заради това е надута и цената). Среща се и другата крайност. Виждаш в случая цена от 4000 лв, отиваш на място, а там 4300. Рекламен трик клиента да дойде на крака. От там насетне автокъщата изкарва цял арсенал от хитрости, за да те спечели. Ти си имай едно наум според поговорката: Ако искаш като клиент да купиш нещо по-евтино, прави се че стоката не ти харесва :icon_bye:

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата седмица ходих до с.Труд, към Пловдив, ама там никой не рачи да ми смъкне 500лв от 4000, и така само обикалях 500км. Малко се бях вече поотчаял, и така реших да пиша тук във форума, та да посъбера малко кураж. Явно аз не ставам за пазарлък,ама карай все нещо ще си намеря. Проблема е, че сега вече не искам друга кола.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата седмица ходих до с.Труд,към Пловдив ама там никой не рачи да ми смъкне 500лв от 4000 и така смо обикалях 500км.малко се бях вече поотчаял и така реших да пиша тук във форума та да посъбера малко кураж,явно аз не ставам за пазарлък,ама карай все нещо ще си намеря проблема ч че сега вече не искам друга кола.

 

Те в Труд и 600 лева свалят ,но там какви коли продават-качваш се и караш към Моргата:D

Редактирано от габо
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата седмица ходих до с.Труд,към Пловдив ама там никой не рачи да ми смъкне 500лв от 4000 и така смо обикалях 500км.малко се бях вече поотчаял и така реших да пиша тук във форума та да посъбера малко кураж,явно аз не ставам за пазарлък,ама карай все нещо ще си намеря проблема ч че сега вече не искам друга кола.

 

Здравей колега. Пести си пари и време. Намери мястото най-близо до теб където има събрани няколко Space Star 1.3 и инвестирай само едни пътни. Хипотетично автосалона поне 200-300 лв ще смъкне и ти поне още 100 лв си дал за гориво до сега...това прави прилична отстъпка като цяло. Аз моя Мицку също я взех от автокъща до с.Труд и имах 500 лв падене от цената. Вярно е, че ме заведе човек който е приятел на продавача и затова се "уредих", но пак си мисля, че сума от 300 лв от страна на автокъщата е съвсем в реда на нещата. Да не би да има бол клиенти по салоните? Колите си стоят ей така...

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата седмица ходих до с.Труд, към Пловдив, ама там никой не рачи да ми смъкне 500лв от 4000, и така само обикалях 500км. Малко се бях вече поотчаял, и така реших да пиша тук във форума, та да посъбера малко кураж. Явно аз не ставам за пазарлък,ама карай все нещо ще си намеря. Проблема е, че сега вече не искам друга кола.

 

Колега,

Трябваше да попиташ предварително за с.Труд. Там цените са малко височки, преди няколко месеца ходихме с един приятел да гледа за няква дребна количка да си вземе и останах изумен от цените.. В крайна сметка си взе кола от частно лице в Пловдив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега гледам има такива в София, ама май ще се обаждам предварително по телефона ,за да не обикалям без смисъл.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега гледам има такива в София, ама май ще се обаждам предварително по телефона ,за да не обикалям без смисъл.

 

Успех колега с начинанието. По мое време когато си търсих кола в много обяви беше споменато че информация не дават по телефона. Кой знае кой от пазачите вдига телефона и доколко е запознат с подробности за една от 50-те коли в къщата? Ако очите ти след оглед на място не могат да различат замаскиран проблем, не вярвам продавача по телефона да ти каже за него. Обратното хвалби колкото искаш. Накрая разговора ще приключи с приканване да отидеш за оглед на място. Равносметката е такава, че нищо повече не си научил от публикуваната информация и снимки в онлайн обявата...

Поздрави

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...