Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Светлините на таблото на Space star


Препоръчано мнение

Предстои ми покупка след 4-5 месеца на спейс стар и искам да попитам какъв цвят свети таблото ?

 

Бял цвят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте,

може ли някой да ми помогне със съвет.Подсветката на километража ми изгасна.Къде да търся проблема???

 

Имаш ли светлини на парното?

 

Ако и там са изчезнали търси проблема в потинциометъра за намаляне и увеличаване на осветеността.

Или предпазител.

 

Ако нямаш светлини само на километража трябва да се отвори.

 

Поздрави

Редактирано от redsxz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На парното има светлини.На километража светят само дългите,мигачи,ръчна,лампата за отворени врати и това е.Един път пак ми беше изгаснал , но на следващия ден се оправи.Сега обаче изгасна на цяло.Може ли да е бушон , и ако да -кой може да е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На парното има светлини.На километража светят само дългите,мигачи,ръчна,лампата за отворени врати и това е.Един път пак ми беше изгаснал , но на следващия ден се оправи.Сега обаче изгасна на цяло.Може ли да е бушон , и ако да -кой може да е?

Привет,колега смъкни таблото/потърси във форума как става/ размени здравите крушки на места където преди това не е светело.Обикновено проблема е в изгорелите крушки.Аз бях със същия проблем,светещите се брояха на едната ръка,подмених ги и всичко е наред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...