Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, имам един въпрос за Mицубиши l200. Свети ми постоянно лампата за предното предаване все едно е включено. Някои имал ли е такъв проблем, и от какво може да е?

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало пробвай да върнеш лоста една позиция назад(лека шега), другия вариант да ти е заяла муфата на предния мост или да си с ръчни хъбове и трябва да ги изключиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е с ръчни хъбове и не знам дали е заяла муфата ама като лостчето не е включено предното не работи благодаря за съвета.

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не е с ръчни хъбове и незнзм дали е заяла муфата ама като лосчето нее включено предното не работи благодаря за съвета

Ако е така, то значи че работи системата, но не изгасва лампата, тогава проверете датчика на пр. диференциал дали не окъсява, или проводника му да не се е скъсал и/или протрил и да се опира някъде......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравей не разбирам много,но прочетох в един англииски форум ,че били някакви вакуми на предавателната кутия често се случвало и лампата за 4x4 мига и отчита грешка .Не съм сигорен само казвам какво съм прочел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравей не разбирам много,но прочетох в един англииски форум ,че били някакви вакуми на предавателната кутия често се случвало и лампата за 4x4 мига и отчита грешка .Не съм сигорен само казвам какво съм прочел.

Е да де, ама ако е от вакуумите, то нямаше въобще да работи системата, и съответно нямаше да вкл. 4х4 или предния мост, а аз доколкото разбрах то си вкл. и си има 4х4 ,но лампата свети постоянно.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да 4х4-то си работи само че лампата свети постоянно

Значи имаш проблем с датчика, а не с вакуумите.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

лампата на моето също мига постоянно от година и половина, лсед като датчика се напълни с кал. Засега никакъв проблем. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Имах същия проблем. Провери вакуума до електровентилите които управляват превклячването на предния мост. Има един разширителен съд над предно дясно колело. При мен проблема беше че датчика се беше износил и въпреки системата работи и моста отцепва , лампата светваше или по скоро не изгасваше. Има една стойкла която държи буталния механизъм. Понатиснах я по посока на диференциала и проблена се оправи , но до като го проследя, разглобих цялата система. Ако има въпроси пиши на motoj@abv.bg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...