Премини към съдържание

Размер на ролката MB439499


milenjs

Препоръчано мнение

Трябва да я сменя че хърка като се върти, MB439499 е оригиналния и номер. Не ми се вади да я меря и пак да я монтирам че е на кофти място, ако някой знае размера за да не ми я объркат при доставката. Аз намерих в нета 70х18 ама дали е така?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да я сменя че хърка като се върти, MB439499 е оригиналния и номер. Не ми се вади да я меря и пак да я монтирам че е на кофти място, ако някой знае размера за да не ми я объркат при доставката. Аз намерих в нета 70х18 ама дали е така?

На Рънъра ролката е на обикновен сачмен лагер.Преди време го смехях.Струваше 2-3лв. но не помня номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ми остава време от тези празници за да я сваля и огледам, много вероятно е да е както казваш - корпуса с каналите за ремъка да е като шайба в която да се намира лагера. Догодина ще я мъчим ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах от любопитсво, твоята е друга и на външен вид - MB813847, принципа и на въртене обаче май е същия, така че има и шанс да се мине с нормален лагер :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...