Премини към съдържание

Сервиз - Пловдив или Бургас?


Препоръчано мнение

Привет,

 

Поздрави за чудесния форум! :good:

 

Вероятно не питам нищо ново, но ми се искаше да получа актуална информация ...

 

Предстои ми да мина около 4000 км. с Лансер '91 и тъй като не съм посещавал

сервиз от доста време, имам намерение да посетя такъв за пълна диагностика и евентуално

(ако е необходимо) да подменя някои части (все пак Лансер-а не е в първа младост).

 

Колата никога не ми е създавала сериозни проблеми за последните 6 години и никак

не изгарям от желание някой да се учи върху нея :) , затова много разчитам на

препоръките ви за качествен сервиз в Бургас или Пловдив (двата града са ми най-удобни, но

ако смятате, че не разполагат с квалифицирани специалисти мога да отскоча и до София (резервен

вариант)). :)

 

Предварително благодаря за всички отговори! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой може да отгатне предварително какво би могло да се повреди на колата ти. След като я караш 6 години, би трябвало да усетиш, ако нещо не е наред. Ако няма някакви странични или нехарактерни шумове, аз бих се доверил на марката и бих тръгнал без да се страхувам, че колата ще ме предаде по пътя. Все пак това не е каква да е кола, а :mitsu-smiley: :first: Иначе сервиза на БалканСтар в Пловдив е добър. Нека колегите ме поправят, ако греша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мнението Mitsubishi! :good: Един глас за Пловдив :D

 

А иначе си прав - няма да тормозя техниците да гадаят бъдещето :icon_angel: , но все пак

има някои неща, които очевидно са за смяна - маншони разни, може би спирачни накладки ...

 

А и едно дразнещо проскърцване се чува от задната част на колата (дори ако колата е на място

и я разклатиш се чува леко). Появи се след като оцелих една "общинска" дупка. :D

Разходих се до 3-4 сервиза, вдигаха я във въздуха, проверяваха седалките и корите и никой

не откри причината ...

 

Това е дреболия разбира се, но има и едно леко потракване от към двигателя ... почвам да се

замислям да не би да карам дизел :icon_confused: Та затова искам да погледне специалист. Стига

да е такъв :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Щом Бургас или Пловдив са ти най-удобни не се чуди а ми я закарай в Ратола илиБалкан Стар - Пловдив. Но Mitsubishi е прав - щом от толкова време я караш и не ти е правила проблеми можеш да й се довериш. От друга страна е хубаво от време на време да се проверяват такива дреболийки по окачването. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...