Премини към съдържание

Продавам Мицубиши 3000 ГТ


Препоръчано мнение

Продавам мицубиши 3000ГТ, в много добро техническо състояние и с много добър външен вид, единствените забележки са по кожата на салона - поизтъркана е тук - там, но не е скъсана. Джантите са 18 цола, с четири чисто нови гуми Пирели П-Зиро, като само гумите струват около 1600 лв. Модификацията е топварианта ВР4 - две турбини, 4х4, четири завиващи колела, активно окачване и всички други, предполагам, че ценителите са наясно ;). Мощност 286/326 к.с., цвят - червен, има си и музика. През по-голямата част от годината колата седи в подземен гараж, изкарва се рядко. С НЕЯ ВЪРВИ ОЩЕ ЕДНО КУПЕ СЪЩИЯ ЦВЯТ ЗА ЧАСТИ. Цената, която търся за колата заедно с тази за частите е 15000 лева и мисля ,че си струва всяка една стотинка, ще се убедите, като я видите. Бартери не приемам, колата се продава заради нужда от пари - ще си купувам нов офис, пък и автомобилите ми идват в повече. Телефон за контакти - 0 888 99 76 32, моля само за сериозни обаждания, автомобилът се намира в гр. София. Не съм много в час с това как да публикувам снимки към обявата, колата я има в мобиле.бг, ако някой се заинтересува мога да му изпратя снимки , засега прикачам само една, защото явно толкова може :)post-13974-030104500 1354641705_thumb.jpeg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брех, това снимано пред удома бре..... литър вино за авторско право :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...