Премини към съдържание

Първа кола


Препоръчано мнение

Според мен колегата има шанс да си намери читава кола за 2000 лв, има, само ако реша аз да му продам своята за 2000 и той да реши, че иска Колт :D. Аз моята бих я продал за толкова, обаче не я продавам, щото в момента не искам да наливам пари в друга кола, пък и не ми се сменя още. Мисълта ми е, че точно на 2000 я оценям моята. А тя има следните проблеми - тече масло от капака, свещи и кабели за смяна (на газ гасне), ръжда, отпред вдясно тропа. Това е :). Колата ми струва точно 300 Евра (или 500 беше, не помня) - за толкова са я взели от Германия, купих я от Горубляне за 2000 лефа, дали са ме цакнали по-малко, или повече, не знам :). Налях ѝ още 1000 лв за ремонти и тунинг, а именно: ремонт ск. кутия (според мен беше ненужен, макар че препоръчителен), АГУ... май това е. На 270 000 км е реални.

Тук разбиранията в понятието "читава" кола, са тънки. За мен, моята кола е читава, въпреки че има дребни проблеми. И се вписва ценово в бюджета на новия колега. За повечето колеги тук "читава" кола значи безупречна във всяко отношение кола - да, такава кола няма за 2000 лв, без значение нов внос или не. Моят съвет към колегата е да търси СпейСтар или Каризма (Колт със сигурност ще намери хубав за тези пари, но като му е малък... в крайна сметка е нужен и компромис някъде :)), но в никакъв случай GDI - вече тук е невъзможно да е читава :D. GDI технологията е много своенравна (наблюдения от форума) и хората за това продават колата за 500 Евра :D. Така че, ако е японска кола за 2000, нека е с прост и корав двигател... малко ръждичка, 2 врати и т.н. не са болка, а разумен компромис в случая :)

ПП: А относно гуми, консумативи и др. - това са дреболии, които дори и да те споходят, все ще ги оправиш някак си :). То в крайна сметка "колата е непрестанен разход", така че сложи и тези разходи покрай другите :).

Успех и чакаме снимки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не държа да е GDI но тези които са 1.8I(116кс) са рядко явление. Мерси за съвета колега и ще каче живот и здраве да я намеря само :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги може ли 1 мнение за тази обява:

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11346320293073009&f1=details&slink=191tjf

 

Тая колега не бих я купил само заради това ,че му е досвидяло да даде 20лв за едни тасове ,които да са еднакви,а иска някой да му даде 2000

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега айде прати ми на лични номерата на колта ти , защото и аз съм от Свищов та поне едно здравей да си казваме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая колега не бих я купил само заради това ,че му е досвидяло да даде 20лв за едни тасове ,които да са еднакви,а иска някой да му даде 2000

 

 

Не е точно така. Забележи, че "различните" тасове са само от страната на пътника, при това - само на една от снимките.

На снимка №2 ясно се вижда, че тасовете са същите като тези от шофьорската страна. Най-вероятно снимките са правени по различно време и снимка №4 е с гуми/джанти от другия сезон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега айде прати ми на лични номерата на колта ти , защото и аз съм от Свищов та поне едно здравей да си казваме :)

 

Като си я купя и регистрирам ще ти ги пратя :Р

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Виж моя в Гараж-а,Галанта ми излезе точно 700 еуро с номерата и бензина и (хонорарите на румънските ченгета), 70 евро ремонтче, 100 еуро регистрация, 110 еуро ангренаж, 250 еуро газова, 150 еуро бобини,кабели, лули и свещи. Вече една година го мъча ама не се чупи. Едни накрайници смених. Прави му сметка ако вземеш кола от БГ за тези пари, ще е пълна гробница.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...