Премини към съдържание

Часовник


ganec

Препоръчано мнение

Здравейте, сега се сетих, че тук ще знаете.Книжката ми е на немски а той ми е почти непознат :icon_crying: Как да си наглася часовника на колата на 24 часа, а не на 12. И още нещо, дали знаете CD-то може ли да показва имената на песните или не и ако може как по-точно да запиша диска че да се виждат, а не просто Track 1, Track 2 ...

Ааа и още нещо средния разход на гориво има еденица отпред.Мисля че някъде бях виждал и 2. Как се сменя ?

 

Поздрави :mitsu-smiley:

П.П.

То човек като няма други ядове и започва да човърка...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, ще се опитам да опиша как да си направиш малко настройки на дисплея, но за всеки случай си вземи книжката и нищо че е на Германски гледай схемите и ще ти бъде по-лесно.

 

Натройка часовника на ръчен режим:

-Използва се кръглия бутон на радиото избираш MENU - CT- OFF оставяш го за 7 секунди и настройката е приета

 

Настройка на часове използваш бутон Н

Настройка на минути използваш бутон М

Нулиране на минути използваш бутон SET

 

Нулиране на среден разход:

-Натискаш и задържаш бутон А който се намира над бутон SET и след това натискаш бутон SET трябва да чуеш звуков сигнал

 

Когато имаш цифра 1 пред среден разход означава, че е избран AUTOMATIC RESET MODE

Когато имаш цифра 2 пред среден разход означава, че е избран MANUAL RESET MODE

 

Избиране на MANUAL RESET MODE - натискаш и задържаш бутон MODE/SET за 5 секунди

По същият начин се избира MANUAL RESET MODE и за средната скорост.

 

Настройка на осветеността на дисплея:

-Натискаш и задържаш бутон А горе дясно на дисплея след това натискаш бутон В горе ляво на дисплея, чува се звуков сигнал и вече може да си настроиш осветеността като използваш двата бутона от лявата страна на дисплея, горен бутон- по-светло и долен бутон по-тъмно след което натискаш бутон SET за да се запемати избраната осветеност или бутона над него за да се откажеш от направените настройки.

 

Избиране на мерни единици:

-Натискаш и задържаш бутон А горе дясно на дисплея след това натискаш бутон М долу ляво на дисплея чува се звуков сигнал и вече може да си избираш между км или мили. Използвай бутон Н горе ляво на дисплея или бутон М долу ляво на дисплея за да избереш предпочитаните единици след това натисни бутон SET да запаметиш направения избор. Бутон Н за км или бутон М за мили.

По същият начин се сменят и показанията за среден разход и часовия формат 24 или 12.

Бутон Н 12 часа формат

Бутон М 24 часа формат

Избираш и натискаш бутон SET

 

За песните мисля, че няма как да ти изписва имената. Успех :mitsu-smiley:

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...
  • преди 4 месеца ...
  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги,

Става въпрос за Мицубиши Колт 2006г. 1.3, 95 к.с. Книжката ми е на немски и нещо немога да се оправя. Успях да настроя часовника в ръчен режим по инструкциите в тази тема, но молбата ми е ако може да ми кажете как точно става смяната на формата на часа(от 12 на 24), защото от това което е написано не ми става ясно, както и как точно се избира MANUAL RESET MODE за среден разход на гориво.

Предварително Ви благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги,

Става въпрос за Мицубиши Колт 2006г. 1.3, 95 к.с. Книжката ми е на немски и нещо немога да се оправя. Успях да настроя часовника в ръчен режим по инструкциите в тази тема, но молбата ми е ако може да ми кажете как точно става смяната на формата на часа(от 12 на 24), защото от това което е написано не ми става ясно, както и как точно се избира MANUAL RESET MODE за среден разход на гориво.

Предварително Ви благодаря!

 

 

Koлега, малко по горе tonino_g3 го е описал мах. ясно. Просто го прочети. Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...