Премини към съдържание

Eclipse 2ген.


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Искам да ви попитам(понеже до ден-два ще си взема едно Еклипсче 2ген.) да ми кажете някакво мнение за колата. Подръжка, чести(цени) и като цяло дали си заслужава :)

Благодаря предварително.

Редактирано от TASSO
Латиница
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравейте колеги,

Искам да ви попитам(понеже до ден-два ще си взема едно Еклипсче 2ген.) да ми кажете някакво мнение за колата. Подръжка, чести(цени) и като цяло дали си заслужава :)

Благодаря предварително.

Колега , няма да съжаляваш за покупката си . Цените на оригиналните части са скъпички , но има и корейски , които не са по-лоши и са на нормална цена. Също така доста от часите съвпадат с тези на Галант , така че частите не са проблем. Разхода на гориво не е много малак, но все пак си заслужава всяка една стотинка която си дал за гориво , за да се возиш в тази кола. Прекрасен автомобил , предлага огромно удоволствие от шофирането и има много тунинг модификации по него. Като цяло , това е един от най-добрите евтини спортни автомобили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Ами аз си взех 4g63 и да ви кажа, като разход ми дава много нормални стойности, но искам да попитам за някой отличен сервиз за обслужване на тази кола в София, защото веднъж е късала ремък от майстори, а сега иска нов съединител и при студен двигател губи обороти (прави го само на бензин), при скорост над 160 вибрира купето, и при рязко спиране също.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз си взех 4g63 и да ви кажа, като разход ми дава много нормални стойности, но искам да попитам за някой отличен сервиз за обслужване на тази кола в София, защото веднъж е късала ремък от майстори, а сега иска нов съединител и при студен двигател губи обороти (прави го само на бензин), при скорост над 160 вибрира купето, и при рязко спиране също.

 

Вибрира щото или имаш криви джанти...или кофти баланс...а при спиране..имаш криви дискове най вероятно.Тия коли са със здрави предници...освен ако не си оуфродаджия :D Отличен сервиз няма.Погледни моторчето за празния ход...от там най вероятно ти губи оборотите.

Слагай газ...и отивай при Марин в Пловдив,ако се налага.Тва е човека.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Имам това животно от около 2 месеца. Разхода си зависи от карането. По каталог го дават 10-12, извънградско 8. Ако го настъпваш градско, ще гори повече. Колата е уникална, като се почне с ония ми ти въздуховоди, на вратите и малките дупки на врата, за да обдухва страничните прозорци... Само гледай да няма ръжда по бомбетата или от долу. Отзад е тясно, но това е спортна кола. Задължително смени двата ангренажни ремъка(единия е балансиращ), масла, филтри(бензинов, маслен), без значение, че ще ти кажат, че всичко било сменено.. Голем кеф е да караш бавно и всички да те гледа, защото хората не са виждали такава кола. При мен, в случая, няма друга такава кола , което си гот. Гледаш ги тия с бмв-тата, дето зимата се чудят да карат или да не карат. Ето я моята нинджа:

 

http://store.picbg.net/thumb/D0/22/66e32f11bf8bd022.jpg

 

http://store.picbg.net/thumb/5C/23/da63391604015c23.jpg

Редактирано от S.T.A.L.K.E.R.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...