Премини към съдържание

Еклипса гасне


Препоръчано мнение

Здравейте колеги ,колата ме е желязна и си я карам 2.5 години без никакви проблеми.Но от няколко дена ми гасне и на студен и на топъл днигател.Интересното е ,че като откача клемите на акумолатора за 15 минути и временно се оправя проблема.Ако някой се е зблъсквал с такъв проблем нека помогне със съвет,благодаря ви предварително .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,колата ме е желязна и си я карам 2.5 години без никакви проблеми.Но от няколко дена ми гасне и на студен и на топъл днигател.Интересното е ,че като откача клемите на акумолатора за 15 минути и временно се оправя проблема.Ако някой се е зблъсквал с такъв проблем нека помогне със съвет,благодаря ви предварително .

И мойта го прави от скоро този номер... Но си мисля че е от стъпковото моторче. Незнам аз не съм голям специалист колегите които разбират повече ще кажат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

99,7% от Еклипсите имат проблем с стъпковото моторче в форума има много изписано как се диагностицира и как се мери ако е наред търсете проблема в ЕКУ-то.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато я купих,то неработеше но си намерих,ходих при Милен тук в Пловдив ,той преди да го монтира замери всичко и тогава беше наред.Ще трябва да отида отново при него,а за сега съм съм я настроил като е топла да негасне като съм и отворил въздуха,и върви без грешка,само като студена трябва да я задържам с педала за минутка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

При мен проблемът се реши като смених два гръмнали драйвера, които подават сигнали към моторчето, като беше очевидно къде е повредата. Снимка

Първоначално мислех, че моторчето не работи, но го тествах според ръководството и се оказа изправно, и стигнах до компютъра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...