Премини към съдържание

Mitsubishi Eclipse 2.0 16v 146 hp 2 генерация


Препоръчано мнение

Препоръчайте ми сервизче за чип тунинг и някои от вас ако си е правил да сподели мнението има ли смисъл или загуба на пари и време.Бях решил да слагам турбо но много пари и мисля да сменя генерация и да чипосам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За чип тунинг ти трябва най-вероятно друг компютър.За смяна на генерацията едва ли има смисъл.Общо взето ще постигнеш малко повече от нищо и само ще си дадеш парите.Мисли за турбо защото ще налееш тези пари за 4-5-6 коня я има я няма отгоре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, горе долу каква мошност искаш да изкараш от колата?

С чип,генерация и спортен филтър най-много да ти скочи с 15-25 коня...

Турботата имат много потенциал, но там незнам какво си разбрал под много скъпо...защото ако искаш да станат нещата като хората, горе-долу ще трябва да дадеш толкова за колкото си си купил колата ако ти е нова. Всичко това ще е, за да ти стъпи на 200 кончета.

 

Незнам какви планове имаш за тази кола,

Лично мое мнение, почни с окачването и спирачките преди да правиш двигателя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колата е с спортно окачване на една педя от земята е дето се вика спирачната система е доста добра също търся някаква друга алтернатива понеже едно турбо ще ми излезе над 4-5 хилки...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колата е с спортно окачване на една педя от земята е дето се вика спирачната система е доста добра също търся някаква друга алтернатива понеже едно турбо ще ми излезе над 4-5 хилки...

 

При другата алтернатива няма да имаш успех ... Само турбиниране ако искаш повече мощност ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колата е с спортно окачване на една педя от земята е дето се вика спирачната система е доста добра също търся някаква друга алтернатива понеже едно турбо ще ми излезе над 4-5 хилки...

 

 

Освен да търсиш, друг двигател по-напомпан от твоя? Знам че за по 1000 паунда даже и за по-малко можеш да си намериш двигател на ево 4 (260-280 коня турбо). НО си нямам никаква представа дали ще влезне но АКО всичко е ок и няма проблеми, най-много да си спестиш 1000 лева...

Имай на предвид че :mitsu-smiley: С турбина е едно Много добро изживяване от личен опит го знам :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...